Darba grafiki

Darba grafiku veidošana nereti mēdz patērēt daudz laika no personāla vadītāja vai citas atbildīgās personas ikdienas darbiem. Tieši tāpēc esam izstrādājuši EZURO grafiku veidošanu, kas būtiski atvieglo darbu un samazina laika patēriņu, lai izveidotu darba grafikus tieši tādus, kādi Jūsu uzņēmumam ir nepieciešami.

 • Pielāgoti darba grafiki

  Iespēja veidot darba grafikus, pamatojoties uz nepieciešamo darbinieku skaitu, prasmēm un amatiem. Darba grafikus iespējams gan veidot manuāli, gan izmantot automātisku ģenerēšanu.

 • Automatizēta grafiku ģenerēšana

  EZURO ņem vērā valstī noteiktās prasības un likumus (saīsinātās darba dienas, brīvdienas, svētku dienas, darba un atpūtas laiku nedēļas ietvaros), darbinieku prombūtnes un vēlamās brīvdienās, lai automātiksi izveidotu labākos iespējamos darba grafikus.

Grafiks
 • Notikumu fiksēšana

  Iespēja pievienot darba dienas notikumus, piemēram, pusdienu pārtrukumus vai kavējumu, nodrošinot precīzu darba stundu uzskaiti.

 • Faila eksports

  Iespēja eksportēt darba grafikus .xls un .csv failu formātos, kas pilnībā pielāgojami Jūsu darba vajadzībām. Viegli integrēt ar citām sistēmām vai izdrukāt.

 • Izmaiņu vēsture

  Iespēja sekot līdzi visām darba grafiku izmaiņām. Apskatiet, kurš kolēģis darba grafiku ir veidojis vai labojis, un kad tas ir darīts.

 • RFID integrācija

  Vienkāršojiet apmeklējuma pārvaldību un uzlabojiet drošību, izveidojot savienojumu ar durvju piekļuves kontroles sistēmām, piemēram, Rosslare, vai izmantojiet mūsu pašu EZURO RFID lasītāju efektīvai laika uzskaitei.