Prombūtnes

Prombūtņu pārvaldība ir neatņemama sastāvdaļa personāla vadībā jebkurā uzņēmumā. Tā ietver efektīvu darbinieku prombūtņu, piemēram, atvaļinājumu, slimības lapu un cita veida prombūtņu pieteikšanu, apstrādi un apstiprināšanu. Kā arī automatizēta un digitalizēta prombūtņu pārvaldība būtiski samazina kļūdu iespējamību, kādas var rasties, ja prombūtnes tiek uzskaitītas manuāli.

 • Prombūtņu pieteikšana

  Darbiniekiem ir iespēja pieteikt prombūtni pašiem caur EZURO, bet atsevišķi deliģēti darbinieki, piemēram, personāla vadītāji, var pieteikt prombūtni gan sev, gan arī citiem darbiniekiem. Šī funkcija ietaupa laiku uz atvaļinājuma (vai citas prombūtnes) pieprasīšanu, atsakoties no rakstiskiem iesniegumiem un dodot iespēju prombūtnes pieprasījumu apstrādāt nekavējoties.

 • Atvaļinājuma dienu uzkrājuma aprēķins

  EZURO aprēķina darbinieku uzkrātās un izlietotās atvaļinājuma dienas, pamatojoties uz konkrētajiem valsts likumiem. Tas nodrošina precīzu pieejamo atvaļinājumu izsekošanu katram darbiniekam, izvairoties no jebkādām neatbilstībām. Kā arī darbinieks pats var jebkurā brīdī apskatīt, cik atvaļinājuma dienas viņam ir pieejamas uz konkrēto dienu.

Prombūtnes
 • Ērts pārskats

  Darbiniekiem ir pieejams labi saprotams pārskats par kolēģiem, kuri pašlaik atrodas prombūtnē, kā arī uzreiz redzams, kurš kolēģis aizvieto prombūtnē esošo darbinieku. Šī funkcija palīdz uzturēt vienmērīgu uzņēmuma darbības nepārtrauktību. Ērti pārskatāma savu prombūtņu vēsture, kā arī darbiniekiem ar atsevišķām atļaujām, piemēram, personāla vadītājiem iespējams redzēt visu darbinieku vēsturiskās prombūtnes.

 • Automātiska dokumentu veidošana

  Sistēma automatizē ar atvaļinājumiem saistīto dokumentu veidošanu. Tādi dokumenti kā atvaļinājuma iesniegumi vai rīkojumi vairs nav jāveido manuāli, sistēma tos izveidos, pamatojoties uz pieteikto atvaļinājumu. Šis process būtiski ietaupa laiku personālvadības darbiniekiem.