Funkcionalitāte

Grafiki image

Grafiki

Mūsu grafiku modulis pārnes grafiku veidošanu jaunā līmenī, pilnībā automatizējot grafiku ģenerēšanas procesu visās uzņēmuma struktūrvienībās, neatkarīgi no tā, vai darbs ir pilna laika, vai maiņu.

Jums tikai iepriekš jādefinē katras struktūrvienības vajadzības (nepieciešamie darbinieki, darba stundas utt.), jāļauj darbiniekiem ievadīt nākamā mēneša aizņemtās dienas, un sistēma pati izveidos grafiku ar dažu klikšķu palīdzību!

Ezuro arī piedāvā iespēju darbiniekiem samainīt maiņas pašiem, tādējādi atvieglojot administrācijas darbu.

Procesi image

Procesi

Strukturējiet un pārskatiet visas sava uzņēmuma darbības ar Ezuro procesu moduli.

Tas viegli ļauj skatīt visus uzņēmuma procesus soli pa solim, atainojot tos grafiskā veidā, un parāda uzņēmuma kopainu no augšas, kurā ērti varēsiet pārskatīt struktūrvienību un darbinieku sadarbību.

Viegli definēt, rediģēt, pievienot aprakstus un noteikt lomas, lai visi būtu uz viena viļņa!

Statistika image

Statistika

Sekojiet līdzi Jūsu uzņēmuma galveno darbību statistikas datiem.

Ar Ezuro statistikas moduli Jūs varat definēt mērķus un redzēt, kā Jūsu uzņēmums darbojas reāllaikā, kā arī apskatīt katras struktūrvienības datus sev interesējošā laika posmā.

Darbinieki image

Darbinieki

Piekļūstiet visai Jūsu darbinieku un biznesa partneru kontaktinformācijai no vienas sistēmas.

Filtrējiet darbiniekus pēc amata vai citām pazīmēm un viegli atrodiet ikvienu! Jums vairs nebūs jātiek galā ar dažādām izklājlapām, kas nemitīgi jāatjaunina, – Ezuro to visu sistematizēs un izdarīs Jūsu vietā!

Autoparks image

Autoparks

Pārziniet visu, kas saistīts ar Jūsu uzņēmuma transportlīdzekļiem, – degvielas patēriņš, ceļazīmes, pieejamība, atskaites un vēl daudz kā cita.

Šo moduli iespējams pielāgot, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības.

Piesakies

Mēs Jums piedāvājam 30 dienu izmēģinājuma versiju, kas iekļauj visas Ezuro iespējas, kuras pieejamas Premium pakotnē. Izmēģiniet bez maksas un redziet, kādu labumu gūs Jūsu uzņēmums, izmantojot Ezuro!

Aizpildiet informāciju un būsiet gatavs sākt!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.